O společnosti WELL PACK

Historie společnosti WELL PACK s.r.o. sahá do roku 1992, kdy jako W.E.L.L. s.r.o. zahájila poskytování skladovacích, balících a distribučních služeb tuzemským a zahraničním filmovým vydavatelům. V roce 2008 vzniká vyčleněním činností spojených s balením a logistikou společnost WELL PACK s.r.o.
Současné portfolio služeb zahrnuje skladování včetně komplexních služeb ve vlastních multi-klientských skladech, outsourcing skladové a výrobní logistiky ve vlastních provozech a v provozech klientů, logistické služby pro e-shopy, vychystávání objednávek, balení, kompletace, přepravy, distribuci zboží, mytí opakovaně použitelných obalů pro potravinářství, dále pak procesní audity včetně implementace změn a výběr vhodných zaměstnanců. Naše služby poskytujeme řadě předních českých i zahraničních společností v různých oborech podnikání v osmi zemích Evropy viz. naše reference.

Disponujeme největší kapacitou balení a kompletace v České republice, což nám umožňuje realizovat vysokoobjemové zakázky v krátkém čase a požadované kvalitě.

WELL PACK

  • spolehlivý partner pro outsourcing služeb ve vašich výrobních a logistických provozech
  • specialista na skladování, balení, kompletace a manuální činnosti ve vysokých objemech
  • komplexní nabídka služeb pod „jednou střechou“
  • individuální přístup k potřebám zákazníků
  • flexibilní a kreativní řešení